VAŠE PŘÍSPĚVKY MÝM STRÁNKÁM,inspirace pro jejich čtenáře,ZA KTERÉ VÁM DĚKUJI.

Datum: 16.03.2015

Vložil: Anonymka

Titulek: Dekuji

Nejistota, strachy, uzkosti... v dnesni dobe skoro bezne, ale zivot komplikujici, nekdy i denni pocity. Uz po prvnim sezeni s p. Bartakovou velka uleva. Tahle osoba umi "zvednout cloveka ze zidle"! Staci jen chtit.:-)

—————

Datum: 27.03.2014

Vložil: Eduard

Titulek: Léčení bolestí pohybového aparátu

Dobrý den přátelé
Nerad píši o této nemoci pohybového aparátu jen se chci s Vámi podělit o její úspěšné léčbě. Před dvěma lety mě postihli velké bolesti zad. Prošel jsem kompletní, ale bezúspěšnou rehabilitační léčbou, stav se více zhoršoval. Dva měsíce jsem bez cizí pomoci nebo jen s velkými bolestmi nezavázal tkaničky u bot, následovala fyzioterapie. Rok jsem cvičil svaly jsem měl naprosto uvolněné, výsledek žádný. Další bolesti, které se začali postupně stupňovat do oblasti krční páteře a hlavy. Nemohl jsem otáčet hlavou, zhoršoval se zrak vidění, z obtížemi jsem chodil. Praskání ve všech kloubech a v krční páteři následoval kolaps. Hospitalizace na neurologii, kapačky, prášky. Rentgen ukázal že páteř spadá do normy nálezu , abych se smířil s tím že je opotřebovaná fyzickou prací. Závěrem doporučili psychiatra. S tímto jsem se nechtěl smířit a hledal lékařskou pomoc v Praze. Provedeno kompletní vyšetření na CT nález opět v normě. Bolesti pro mě nevysvětlitelné a nenormální. Věřil jsem že někdo najde cestu, jak a čím se začít léčit, ale nikdo s této zdravotnické mašinérie mi nedokázal pomoci. Byl jsem fyzicky i psychicky zlomený člověk. Ani jeden s těchto lékařů se nezmínil o tom že je třeba pracovat sám se sebou, se svým chcete-li vědomím. Navštívil jsem p. Bartákovou dokázala otevřít mé vědomí a zázraky se začali uskutečňovat, mám za sebou třetí návštěvu (vždy 1x za měsíc) a práce p. Bartákové s mojí myslí začíná uzdravovat mé fyzické tělo. To co lékaři nedokázali vyléčit za rok a půl se daří této léčitelce. Každému z nás je dáno od přírody uzdravit své vlastní tělo p. Bartáková dokáže nastartovat tento samouzdravující proces. Doporučuji shlédnou přednášku na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=sAapOMbfWtA . Práce této léčitelky se v mnoha bodech slučuje. Paní Bartáková v mém srdci zůstáváte jako skromná žena s velkým darem, děkuji z úctou nejen k Vám ale i k Vaší práci. Eduard

—————

Datum: 16.03.2014

Vložil: Vděčná posluchačka

Titulek: Nalezení sama sebe

Paní Bartákovou jsem navštívila s prosbou o pomoc při řešení problému se vztahem. Dvě sezení s paní Bartákovou mi nejen pomohla vidět věci ve všech souvislostech, ale neuvěřitelně mě pomohla najít sama sebe a docílit úžasného pocitu vnitřního klidu a spokojenosti. Vřele doporučuji sezení všem, kteří pocítí jakýkoliv problém, který trápí jejich dušičku. Moc děkuji :-).

—————

Datum: 21.06.2013

Vložil: P.

Titulek: Spokojená sama se sebou

Rok a půl trval můj vztah s mužem,kterého jsem po všech nevydařených a mnou ukončených vztazích opravdu milovala a věřila,že jsem konečně našla toho ,,pravého,,.Jenže přítel vztah ukončil s tím,že chce zůstat sám,že nikoho nepotřebuje.Byla jsem zničená a hrozně se trápila.V té době jsem začala slýchávat o kinezilogii.Našla jsem si proto paní Bartákovou,ke které jsem začala docházet.Naučila mě především,jak být spokojená sama se sebou a ne s okolím nebo jen s přítelem.Zní to možná jako klišé,ale moc mi pomohla a já se po nějaké době začala cítit celkem spokojeně a jakoby ,,nad věcí,,. Po pár měsících od rozchodu s mým přítelem se stalo,že se přítel začal stále častěji ozývat a dnes jsme opět spolu.Nevím,zda náš vztah vydrží a nemá cenu se tím teď zabývat,ale každopádně vím,že paní Bartáková mi moc pomohla.

—————

Datum: 10.05.2013

Vložil: K

Titulek: Navrácená chuť do života

Paní Dana mě velmi úspěšně vrátila chuť do života. S ní se mi podařilo znovu nalézt víru v pozitivní vývoj událostí, víru v sebe a své schopnosti. Naučila mě milovat svůj život, byť je protkaný snůškou nepříjemných událostí. A za to jí patří můj velký dík.

—————

Datum: 17.02.2013

Vložil: Pavlína.B.

Titulek: Uhel pohledu

Na začátku ledna jsem navštívila poprvé ve svém životě psychiatrii kde mi p.doktorka doporučila navštívit kineziologa.Našla jsem si p.Danu na internetu a po té jsme si dali schuzku na které mě nabídla program Miluj dnešní den.Po čtyřech schuzkach jsem začala přemýšlet uplně jinak ,pohlížet na pracovní situace jinak a v tu chvíli mam pocit uvolnění.Paní Dana mě naučila se na dané situace se koukat jiným pohledem než bych to dělala dříve a za to jsem jí vděčná...

—————

Datum: 08.02.2013

Vložil: "Hledačka"

Titulek: Ještě jednou díky...

Jsem dlouholetá "hledačka" štěstí, zdraví a spokojenosti. Načetla jsem mnoho knih na toto téma, prošla zkušenostmi s léčiteli, různými alternativními metodami - všechno mi něco dalo a jsem ráda, že jsem to zažila.
Ale až konzultace s Danou mi ukázaly v mém snažení samouka systém pro to, jak na sobě cíleně pracovat a jak postupně bořit a otáčet negativní myšlenky a vzorce. Hodně moc mi dala a pomohla také zkušenost s terapií Cesta podle B. Bays. Díky ní, mým všem minulým zkušenostem, všem vědomostem z knih a díky Daně jsem konečně opravdu pochopila a zažívám, že je opravdu možné cítít se šťastně a spokojeně uvnitř sebe sama - nezávisle na vnějších okolnostech. Pro mě jsi skutečná Transformační učitelka, díky !

—————

Datum: 16.01.2013

Vložil: Jana B.

Titulek: Pomoc ktera zmenila a nastartovala muj zivot

Dobry den, rada bych jsem pridala mou zkusenost s kineziologii a taky prave s Dankou.
Drive jsem chodila k jine kineziolozce, byla dobra a dokazala vzdy vyresit problem se kterym jsem tam prisla ale dlouhodobe jsem neviresila nic.Az pak jako by to byl osud mela jednou plno a vzhledem k memu zoufalstvi jsem hledala tedy jinde.Nasla jsem Danu.
V momente kdy jsem k ni prisla, slozila jsem se jak domecek z karet.Delsi dobu jsem delala s lidma kteri me brali chut a energii do zivota, nemohla jsem najit praci jinou a nakonec se mi prestavalo darit i v partnerskem vztahu.
Jako reseni toho vseho mi Danka poradila techniku Hooponopono.Znelo to jako kravina ale opravdu to zmenilo muj zivot.
V praci prestali me kolegine byt zle a spis se stali oporou, s partnerem se to srovnalo az do te miry ze uvazujem po 3 letech o rodine, mno a ma prace?Jiz pul roku delam praci kterou jsem si prala delat od 7 tridy.Splnilo se mi vse!

—————

Datum: 15.01.2013

Vložil: Ira

Titulek: PODĚKOVÁNÍ

Chci poděkovat Daně za její ochotu, opravdový zájem pomoci, za nadšení a energii, která z ní srší.
Líbí se mi taky semináře, které pořádá.

—————

Datum: 14.01.2013

Vložil: Adriana

Titulek: nalezení sama sebe a osobnostní rozvoj

Jelikož jsem se zúčastnila několika sezení a kurzů s Danou Bartákovou, mohu ji vřele doporučit všem, kteří mají nějaký problém, nebo na sobě jen chtějí pracovat a dále se posouvat. Dana ukazuje směr a pomáhá nám, abychom se my sami opět našli. Díky!

—————